פרטי האירוע

בעקבות כוכבות הקברט
עם רביעיית אלן טן דאמה (הולנד)

אלן טן דאמה היא כוכבת קולנוע וטלוויזיה בארצה. היא גם זמרת, כותבת שירים ושרה בשפות רבות וכן מנגנת בפסנתר, גיטרה וכינור. אל הבמה, היא מביאה את הפרשנות האישית שלה לשירים האהובים של פיאף ומרלן דיטריך.
את לימודיה השלימה בביה"ס לתאטרון באמסטרדם בלימודי במה, קולנוע, קברט ומוסיקה.  אלן טן דאמה פירסמה חמישה אלבומי אולפן ותקליטור לייב. היא חיה בגרמניה, שם ליוותה את מוסיקאי הרוק הגרמני אודו לינדנברג בסיור הופעות, ונבחרה לייצג את גרמניה בתחרות האירוויזיון השנתית. לאחר מכן שבה לאמסטרדם – שם היא מתגוררת בבית- סירה. 
טן דאמה אף כותבת מוסיקה לסרטים, ביניהם לפסקולי סרטים כמו "פאוור ריינג'רס", "קספר" ואחרים. כמו כן השתתפה בסרטים שונים, סיניהם אצל הבמאי תיאו ואן גוך, נינו של תיאו ואן גוך, אחיו של וינסנט ואן גוך, הצייר ידוע.
בין הקטעים שתבצע: פדאם פדאם, החיים בורוד, ג'וני ולילי מרלן

בהשתתפות:
Ellen Ten Dame שירה
Thijs Cuppen פסנתר
Mark Haanstra בס
Arthur Lijten תופים
 

The Ellen Ten Damme Quartet (Holland)

Ellen Ten Dame is a famous television and film star in her home country. She is also a multilingual singer, songwriter, and piano, guitar and violin player.

She brings a personal interpretation to the beloved songs of Edith Piaf (La Vie En Rose, Milord), and Marlene Dietrich (Lola, Falling in Love Again).

צפה בסרטון

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים